На Закарпатті презентували результати реалізації проєкту транскордонного співробітництва «BioSecurity»

жовтня 19 / 2023

Під час фінальної конференції Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА разом із партнерськими організаціями з України, Румунії, Угорщини та Словаччини підбили підсумки роботи, зокрема щодо запровадження спільних дій у разі виявлення і задля запобігання небезпечних інфекцій у Карпатському регіоні.
👉 Йдеться про встановлення взаємодії між професійними установами в прикордонних регіонах та посилення, модернізацію лабораторій.
Так, у межах проєкту за грантові кошти в Закарпатську регіональну державну лабораторію Держпродспоживслужби закупили чимало необхідного обладнання для роботи в напрямку виявлення та запобігання інфекцій: потужну систему очищення води, УФ-бокс для проведення ПЛР, гомогенізатор, пристрій сухого льоду, системи для ПЛР у реальному часі тощо.
💬 «Це устаткування допоможе нам розв'язувати ті важливі питання, які сьогодні на порядку денному епідемічної безпекової ситуації. Дякую кожному, хто долучився до втілення проєкту.
На цьому наша співпраця з країнами-партнерами як у межах нового програмного періоду 2021-2027, так і точково за різними напрямками буде продовжуватися й надалі», – наголосив Василь
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар