Перші 12 планшетів від UNDP Ukraine / ПРООН в Україні для реалізації проєктів підтримки ветеранів сьогодні отримало Закарпаття

жовтня 09 / 2023

Сучасні гаджети спрямували центрам надання адміністративних послуг та органам соціального захисту населення в громадах Ужгородського, Мукачівського й Берегівського районів.
Планшети представникам громад передали заступник голови обласної військової адміністрації Олександр Пацкан, Петро Добромільський - заступник голови Закарпатської ОДА та регіональна координаторка Програми розвитку ООН в області Есма Умерова.
🤝 Олександр Пацкан подякував партнерам за таку підтримку й підкреслив, що це цільова допомога працівникам закарпатських ЦНАПів та органів соцзахисту, які надаватимуть необхідні консультації й послуги захисникам і членам їхніх сімей.
За його словами, зараз у регіоні запроваджують комплексний адмінсервіс «Я – ветеран» та пілотний проєкт «Помічник ветерана» 🫡
📍Сьогодні планшети, які надійшли за сприяння уряду Великої Британії, отримали Баранинська, Великоберезнянська, Оноківська, Перечинська, Ставненська, Тур’є-Реметівська, Холмківська, Великолучківська, Свалявська та Вилоцька громади.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар