Військовий із Закарпаття “відкрив” ресторан для побратимів на фронті: «щоб люди забулися, де вони знаходяться та відчули смак домашньої їжі» (ВІДЕО)

жовтня 09 / 2023

Закарпатці унікальні люди, які в будь-яких умовах зможуть вижити та не пропадуть ніде і ніколи.


Як інформує ДПС України, військовослужбовець на псевдо Дідусь займає відповідальну посаду у прикордонному підрозділі – він кухар.

Пан Богдан, так звуть нашого героя, у цивільному житті керівник готельно-ресторанного комплексу на Закарпатті. З початком широкомасштабного вторгнення країни-агресорки чоловік приймав у своєму закладі вимушених переселенців, допомагав дітям-вихованцям дитячих будинків, які переїхали з районів ведення активних бойових дій.
Але осторонь захисту Батьківщини залишатись не міг, відтак пішов добровольцем до Державної прикордонної служби України. Дідусь, маючи 30-річний кулінарний стаж, із вибором військової спеціалізації не вагався й очолив польову кухню одного з прикордонних підрозділів, що виконують бойові завдання на Бахмутському напрямку.

«Ми готуємо різноманітні страви, щоб люди забулися, де вони знаходяться та відчули смак домашньої їжі», - сказав кухар.

До прикладу, у день знімання сюжету Богдан готував для особового складу підрозділу голубці та фарширований перець.

«Меню формуємо згідно з розкладкою, а загалом готуємо в залежності від наявних продуктів, – сказав Богдан і додав, – учора підкинули нам мішок перцю, щоб не псувався одразу його переробляємо».

«Заклад» у якому зараз працює кулінар, побратими жартома називають «Ресторан у Богдана під акаціями».

«Організували варильний цех, побудували їдальню, навіть холодильника нам привезли на передову. Так розбудувалися й став у нас справжній заклад», - розповів прикордонник.

Колектив у підрозділі підібрався дружній, ще й зі схожими смаковими уподобаннями.

«Багато хлопців у нас з Івано-Франківщини та Закарпаття. В основному смаки цих регіонів дуже схожі, тому легко підлаштуватися під час приготування їжі. Дружній, гарний колектив, хлопці один одного поважають, що не менш важливо в такій ситуації», - зазначив Богдан.

Зі слів прикордонника на нього вдома найбільше чекає онука, з якою у них особливий звʼязок.

«Так склалося, що тато онуки був на службі й не міг бути присутнім на пологах, тому дідусь був замість татка», - пригадав Богдан.

«У нас в колективі вже обговорено, що на Перемогу, хто зі мною служив, то обовʼязково зустрічаємось у мене, всіх приймаю», - ділиться планами на майбутнє військовослужбовець.

А зараз Богдан продовжує службу на фронті й за свої кулінарні шедеври отримує найкращу нагороду – щиру подяку від своїх побратимів.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар