Благодійники передали прикордонникам партію систем відеоспостередження

жовтня 02 / 2023
БЛАГОДІЙНИКИ ПЕРЕДАЛИ ПРИКОРДОННИКАМ ЧОПСЬКОГО ЗАГОНУ ПАРТІЮ СИСТЕМ ВІДЕОСПОСТЕРЕЖЕННЯ

Представники благодійного фонду «Сучасна Україна» передали на потреби прикордонників Чопського загону технічні засоби відеоспостереження та комплектуючі до них. Партія потужних квадрокоптерів та сучасних камер дозволить правоохоронцям посилити контроль за найскладнішим ділянками кордону та протидію незаконній діяльності на ділянці відповідальності.
Захід провели в урочистій обстановці за участі Голови Закарпатської обласної військової адміністрації Віктора Микити та його заступника Ігоря Шинкарюка.

Керівник Чопського прикордонного загону полковник Руслан Цапюк висловив представникам благодійному фонду «Сучасна Україна» щиру вдячність за підтримку та громадянську позицію: «Ваша неодноразова допомога значно сприяє ефективній охороні державних рубежів та зміцненню обороноздатності нашої країни. Щиро віримо, що з такою потужною підтримкою ми швидше виборемо незалежність та територіальну цілісність України».

Керівник благодійного фонду Володимир Гавриш, очільники краю Віктор Микита і Ігор Шинкарюк подякували прикордонникам за мужність та пильну і невтомну службу, а також запевнили у подальшій всебічній підтримці та допомозі в ім’я інтересів українського народу.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар