Під час робочого візиту на Рахівщину заступник Василь Іванчо - заступник голови Закарпатської ОВА зустрівся з очільником районної військової адміністрації Владіславом Кичем та в.п. міського голови Рахова Євгеном Молнаром

вересня 23 / 2023

Разом вони обговорили низку ключових питань для району та громади. Насамперед ішлося про залучення інвестицій і розвиток економічного напрямку, можливість запуску одного стратегічно важливого підприємства на території Раівщини.
♨️ Також порушили тему підготовки до опалювального сезону й оглянули одну з котелень, котра в осінньо-зимовий період забезпечує теплом багатоквартирні будинки міста й бюджетні установи, та поспілкувалися з її керівником. Завдяки системній і комплексній роботі опалювальний сезон тут розпочнеться за планом, прокоментував Василь Іванчо.
Водночас район продовжує роботу в цьому напрямку: відповідні служби ТГ працюють над забезпеченням комунальних закладів дровами та вугіллям. На сьогодні готовність становить майже 90%.
👉 Відтак заступник голови ОВА відвідав об’єкт, котрий нещодавно передали з обласного бюджету на баланс громади. Йдеться про приміщення одного з відділень лікарні, яке нині не використовується. Там насамперед потрібно провести проєктування та ремонт, а згодом будівля може функціонувати як осередок реабілітації.
🚧 Також у селі Богдан оглянули хід ремонту автошляху О 070904 Рахів – Богдан – Луги. Ця дорога має важливе значення, зокрема й туристичне, оскільки веде до Говерли, тож завдяки й фінансуванню громади, розпочали її відновлення.
💬 «Погане покриття не тільки ускладнювало проїзд, а й створювало аварійні ситуації, тому сподіваюся, що до кінця року фахівці завершать роботи на проблемних ділянках», – наголосив Василь Іванчо
За його словами, такі візити в громади завжди потрібні й корисні, адже вдається порушити важливі теми, спільно напрацювати варіанти розв’язання тих чи інших питань.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар