На Закарпатті поховали двох Героїв - прикордонників

вересня 19 / 2023
Обидва військовослужбовці виконували бойові завдання на Донеччині у складі зведених підрозділів Чопського загону. Герої загинули, боронячи Україну від російських окупантів.

Олександр Вікторович Шімон народився 22 квітня 2002 року в селі Гукливий у Закарпатській області. У травні 2021 року юнак був призваний на строкову службу у ДПСУ і виконував військовий обов’язок спершу на Харківщині, а потім на рідному Закарпатті.
У липні 2023 року Олександр вирішив приєднатися до відділу прикордонної служби «Чоп-2» та вирушив разом з побратимами на захист України на Бахмутський напрям. Його знали як відважного, рішучого та ініціативного воїна.
Прикордонник загинув внаслідок ракетного удару, який росіяни завдали по населеному пункту Костянтинівка Донецької області. Отримані воїном поранення виявилися не сумісними з життям.

Юрій Петрович Завадяк народився 29 квітня 1990 року в селі Імстичево, що на Закарпатті. З початком повномасштабного вторгнення він був мобілізований та призначений для проходження служби у Чопський прикордонний загін.
З жовтня по грудень 2022 року Юрій Петрович в складі відділу прикордонної служби «Чоп» вперше вибув в зону ведення активних бойових дій, де разом з побратимами брав участь в відсічі збройній агресії росіян.
У липні цього року після ротації і відпочинку старший солдат Юрій Завадяк вдруге вирушив для виконання бойових завдань на Донеччину. 28 серпня 2023 року він разом з побратимами виконував бойове завдання та був призначеним старшим однієї з вогневих позицій на околиці населеного пункту Андріївка. Противник здійснив спробу штурму позицій наших військ, проте завдяки рішучим діям прикордонників, зазнав значних втрат та відступив.
Згодом, внаслідок масованого артилерійського удару Юрій отримав осколкові поранення в руку та плече, які призвели до значної внутрішньої кровотечі. У ході евакуації прикордонник Юрій Завадяк загинув від отриманих поранень. Своє життя він віддав за свободу та незалежність України.


Вічна слава і вічна пам'ять Героям!
Слава Україні !
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар