День усиновлення відзначили в Ужгороді

вересня 15 / 2023
У неділю, 17 вересня, в Україні – День усиновлення.

Цей день є символом милосердя і добра і невипадково збігається з днем християнських святих Віри, Надії, Любові та їх матері Софії. Імена святих символізують найкращі чесноти людей, що приймають у родини дітей, які за різних життєвих обставин втратили свою сім’ю.

Уже традиційно до Дня усиновлення в Ужгороді відбулася спільна молитва. За усиновителів, опікунів, піклувальників, батьків-вихователів молилися сьогодні у церкві Преображення Господнього на Цегольні. Літургію звершив отець Василь Бушко.

Долучилися до служби працівники служби у справах дітей Ужгородської міськради разом на чолі із Мариною Арокгаті та Ужгородський міський центр соціальних служб , який очолює Іван Фленько, Uzhhorod Dennyi Tsentr .

Щиро вітаємо усиновителів, прийомних батьків, батьків-вихователів, опікунів, піклувальників і дякуємо, що дали кожній дитині, яка зростає у ваших сім’ях, найважливіше — щастя мати родину.

Дякуємо всім не байдужим до дитячої долі і закликаємо: візьміть дитину у свою родину, поділіться з нею своїм теплом і любов’ю!
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар