На Рахівщині відремонтують ще один міст

вересня 11 / 2023

Богданська сільська рада інформує щодо стану автомобільного моста в селі Богдан по вулиці Бребоя!
Капітальний ремонт моста по вулиці Бребоя було здійснено у 2019 році. Надалі, з метою виявлення стану мостів на території Богданської територіальної громади, комісією з питань техногенної безпеки та надзвичайних ситуацій було проведено відповідні обстеження.
На виконання доручення голови Закарпатської ОДА-ОВА у серпні 2023 року проведено повторні обстеження, за результатами яких Богданською сільською радою було встановлено відповідні обмежувальні знаки та прийнято рішення щодо вжиття заходів з проведення ремонту мостів.
З метою недопущення аварійної ситуації, сільською радою повідомлено Рахівського філію ДП «Ліси України» про призупинення проїзду важкої техніки по даному мосту та недопущення перевантаження, оскільки ведення діяльності з використанням важкої техніки призвела до руйнації настилу моста.
Також 25.08.2023, сесією сільської ради були виділені кошти для проведення ремонту мостів та замовлено виготовлення проектно-кошторисної документації з поточного ремонту моста по вулиці Бребоя та вулиці Довбуша для укладення договору з підрядником на виконання даних робіт….
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар