Подробиці важливої зустрічі з нашими румунськими партнерами на чолі з Надзвичайним і Повноважним - Віктор Микита

липня 16 / 2023
🇺🇦🇹🇩 Важлива зустріч з нашими румунськими партнерами на чолі з Надзвичайним і Повноважним Послом Румунії в Україні Ambasada României în Ucraina (Посольство Румунії в Україні) Александру Віктором Мікулою.

На порядку денному – питання транскордонної співпраці, спільні проєкти підтримки родин наших захисників та реалізація інфраструктурних ініціатив, котрі ми ефективно втілюємо з 2022 року.

Подякував колегам за оптимізацію роботи залізниці й пунктів пропуску на українсько-румунському кордоні. Це важливий проєкт державного значення, який нам разом вдалося реалізувати.

Також пріоритетною є підтримка дітей, батьки котрих захищають незалежність України на фронті. Сьогодні відправили на відпочинок до Констанци 25 школярів у супроводі дорослих. Дякуємо за цю ініціативу нашим партнерам з організації New Strategy Center.

Домовилися про спільну участь у програмі Румунія – Україна 2021-2027 у межах конкурсів за пріоритетом Social Development across Borders. Це шанс отримати додаткове фінансування з 🇪🇺 ЄС, зокрема й для реалізації проєкту Закарпатського обласного центру реабілітації військовослужбовців.

Окремо обговорили можливість налагодження співпраці з регіонами Румунії в межах діяльності Палати регіонів Конгрес місцевих та регіональних влад. Незабаром визначимо чіткі дати та програму цієї роботи.

Насамкінець подякував нашим румунським партнерам Gratian Florin за системну підтримку й співпрацю, яка допомагає українцям долати наслідки російської військової агресії.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар