Голова Закарпатської ОВА, Віктор Микита, зустрівся з головою Уряду землі Бургенланд Land Burgenland Республіки Австрія та Надзвичайним і Повноважним Послом України в Австрії

липня 04 / 2023
Провели важливу планову зустріч із головою Уряду землі Бургенланд Land Burgenland Республіки 🇦🇹 Австрія Гансом Петером Доскоцілом Hans Peter Doskozil та Надзвичайним і Повноважним Послом 🇺🇦 України в Австрії Василем Химинцем.

На порядку денному – питання гуманітарного розмінування, відправлення дітей із Запорізької області на відпочинок та реабілітацію до Австрії, розширення співпраці між Закарпаттям і Бургенландом тощо.

✔️ За результатами перемовин маємо згоду від наших партнерів щодо прийняття до 300 дітей на безоплатний відпочинок з навчальною та розвивальною програмами вже наступного тижня.

✔️ Також є позитивна динаміка в питаннях гуманітарного розмінування. Це критично важливе питання для відновлення та відбудови деокупованих територій, без вирішення якого рух уперед неможливий.

Щиро дякую справжньому другу нашої країни, голові Уряду землі Бургенланд Республіки Австрія Гансу Петеру Доскоцілу, його команді та всій їхній громаді за велику підтримку.

🇺🇦🇦🇹 Разом переможемо!
Слава Україні!
Героям слава!


Категорія : Суспільство


Залишити Коментар