На Закарпатті відзначили тренера з нагоди 70-річчя

липня 01 / 2023

Відомого закарпатського тренера з дзюдо обласної ДЮСШ Андрія Шерегія відзначили в обласній раді з нагоди 70-річчя.


Андрій Андрійович Шерегій – знаний в області викладач-тренер дзюдо. Свою трудову діяльність спортсмен розпочав у 1977 році. Досяг високого професіоналізму в роботі, має власні методичні розробки, автор книги та засновник першого на Закарпатті спортивного клубу дзюдо «Вікторія». Організував та провів велику кількість змагань місцевого, всеукраїнського та міжнародного рівнів. Виховав не одне покоління дзюдоїстів. Учні Андрія Шерегія займали призові місця на різноманітних чемпіонатах, а перший на Закарпатті майстер спорту з дзюдо Сергій Щербей у 1989 році був переможцем дитячої олімпіади в Андорі й чемпіоном Української РСР серед юніорів. Призові місця на дитячих олімпіадах отримували інші вихованці.


Ще донедавна Андрій Андрійович співпрацював з колегами-послідовниками, передавав філософію й навики східного єдиноборства, однак 8 березня цього року стався інсульт. Тренер вимушено пересів на інвалідний візок.

З видатним спортсменом, його родичами, представниками ДЮСШ зустрілися голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко, керуюча справами облради Мирослава Ливч та президент федерації дзюдо в Закарпатській області Валерій Пересоляк. Вони привітали ювіляра, вручили грамоту і цінний подарунок – годинник – від Закарпатської обласної ради.

Володимир Чубірко подякував пану Шерегію за багаторічну сумлінну працю, спортивні здобутки, які прославляли Закарпаття, і вихованців, які сьогодні гідно продовжують справу свого тренера.

Про це повідомляє Закарпатська обласна рада.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар