Невихований кіт завітає до дітей в Ужгороді вже цієї неділі

червня 07 / 2023
❤️ 😼 Дуже невихований кіт завітає до дітей в Ужгороді вже цієї неділі. Інтерактивну виставу з такою назвою на закарпатській сцені покажуть актори Херсонський академічний обласний театр ляльок.

Про велике гастрольне турне колективу та співпрацю із Закарпатський академічний обласний театр ляльок "Бавка" розповіли сьогодні на брифінгу. Директор Департамент культури Закарпатської ОДА Євген Тищук підкреслив, що дружба між театрами почалася давно, ще з серії міжнародних фестивалів «Інтерлялька».

💬 «З перших днів війни ми робимо все необхідне для того, щоб наші колеги з прифронтових регіонів і міст, які зараз окуповані або де ведуться бойові дії, мали можливість розвиватися й продовжувати показувати своє мистецтво», – зазначив Євген Тищук.

Так, на Закарпаття в червні 2022 року вдалося релокувати працівників Донецького академічного обласного драматичного театру (м. Маріуполь). Цими ж днями Ужгород приймає колектив з Херсонщини.

💬 «У травні минулого року частині колективу вдалося евакуюватися в Коломию. Зараз будівля самого театру в Херсоні пошкоджена, тому ми продовжуємо працювати, гастролювати в різних регіонах. Відчуваємо, що маємо робити свою справу і нести радість діткам», – зазначив директор – художній керівник Херсонського академічного обласного театру ляльок Віктор Гаврилюк.

Він повідомив, що з виставою «Дуже невихований кіт» театр об’їздив майже всі західні області, відвідав чимало й інших населених пунктів України. І нарешті сьогодні виставу зіграли в трьох дитсадках Ужгорода, а в неділю, 11 червня, відбудуться одразу два покази на сцені театру ляльок «Бавка». Кошти від продажу квитків спрямують на допомогу херсонцям, які постраждали внаслідок підриву Каховського водосховища.

🫶 Директор – художній керівник Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Бавка» Мирослав Петій зауважив, що вони раді поділитися сценою і творчими здобутками зі своїми колегами. За його словами, через війну театральна родина з різних регіонів країни стала тільки більш згуртованою.

Своєю чергою акторка Херсонського академічного обласного театру ляльок Валерія Липа розповіла, що часто глядачі, а це здебільшого діти, є безпосередніми учасниками й співавторами вистав. Це стосується і «Дуже невихованого кота», якого покажуть маленьким закарпатцям. Вона також трохи розкрила сюжет вистави про життя самозакоханого кота, який вважає себе улюбленцем долі та зверхньо ставиться до інших мешканців ферми. Але йому доведеться засвоїти деякі уроки 🤫

Продовження історії дивіться на сцені Закарпатського академічного обласного театру ляльок «Бавка» 11 червня об 11.00 та о 13.00. Квитки на виставу можна придбати в касі театру або ж на сайті ➡️ Karabas.com 🙌
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар