Митні сервіси та послуги будуть доступні на порталі «Допомога Закарпаття»

травня 10 / 2023

Це означає, що гуманітарна допомога для українців надходитиме швидше, а бізнес працюватиме на перемогу в комфортніших умовах.
Закарпатська митниця вирішила інтегрувати свої послуги в регіональну платформу. Створення окремого розділу на порталі сьогодні обговорили заступник голови ОВА Олександр Пацкан, команда розробників і Василь Татош, керівник відділу управління забезпечення митного контролю та оформлення Закарпатської митниці.
💬 «Ми прагнемо спростити доступ до якомога більшої кількості послуг, запровадивши їх на наших онлайн-ресурсах. Зокрема, говоримо й про митні сервіси, адже таким чином вдасться допомогти і громадянам, і працівникам», – зауважив Олександр Пацкан.
✔️ Своєю чергою Василь Татош зазначив, що це дозволить зекономити чимало часу, а також сприятиме забезпеченню прозорості та запобіганню можливим проявам корупції.
Уже найближчим часом на платформі «Допомога Закарпаття» можна буде подати митну декларацію та інші документи онлайн, відстежити чергу на ПП, за допомогою калькулятора дізнатися вартість розмитнення авто тощо. Також з'явиться довідковий блок, де буде зібрана вся актуальна інформація для громадян.
Розвиваємо портал «Допомога Закарпаття» та робимо сервіс зручнішим, швидшим і якіснішим 💪
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар