Депутати Закарпатської облради вчергове клопочуть про ремонти доріг у краї

березня 24 / 2023
У ході пленарного засідання 9-ї сесії облради було підтримано депутатські запити з важливих та актуальних питань для громад краю. Зокрема, Євген Мешко порушив питання про проведення поточного та капітального ремонту аварійно-небезпечних ділянок автомобільних доріг загального користування місцевого значення: Синяк – Чинадійово, Мукачево – Куштановиця – Чинадійово, Свалява – Мукачево, Чинадійово – Обава – Дубино,
Обава – Чабин, Лецовиця – Брестів, Чинадійово – Кучава з під’їздом до с. Бабичі. Запит скеровано на розгляд у ДП «Служба місцевих автомобільних доріг у Закарпатській області».
Про необхідність проведення середнього та поточного ремонту автомобільної дороги державного значення Нижні Ворота – Ужок ідеться у запиті обласного депутата Мирослава Щербея.
Також до військової адміністрації та Служби автомобільних доріг направлено колективний депутатський запит Володимира Пауля, Георгія Горвата та Едгара Токара щодо ремонту мосту (через р. Латорицю) на автодорозі Червеньово – Великі Лучки – Гать.
Загалом зазначені депутатські ініціативи спрямовані на поліпшення дорожньої інфраструктури краю.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар