Закарпаття може налагодити партнерські стосунки з окремими штатами США

лютого 14 / 2023
🇺🇸🤝🇺🇦 Закарпаття може налагодити партнерські стосунки з окремими штатами США

Про це повідомив заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук, котрий днями повернувся із заходу під назвою «Український тиждень, що відбувся у Вашингтоні.

Подія тривала з 31 січня по 4 лютого у рамках 71-го Національного молитовного сніданку.

💬 «Захід пройшов на дуже високому рівні за участі відомих у США й Україні політиків, акторів, спортсменів, представників релігійних організацій, народних депутатів, і не тільки. Приємно усвідомлювати величезну підтримку і допомогу, яку вже надають і планують надати США Україні. Це дуже надихає. Попрацювали у кількох секціях із представниками США, поспілкувалися з сенаторами, представниками демократів та республіканців, обмінялися контактами й оголосили про готовність наведення партнерських стосунків з містами у окремих штатах. Найтісніше попрацювали з представниками штатів Огаійо, Флорида, Пенсільванія та Північна Кароліна. Відомо, що американці скурпульозні у справах і довго «запрягають», однак, потім швидко їдуть. Тож чекаємо відповіді і готуємося до співпраці», — зауважив за підсумками заходу заступник голови Закарпатської обласної ради Василь Дем’янчук.

Цього року вперше у заході взяв участь президент України Володимир Зеленський.

💬 "Мільйони українців просять вигнання загарбників із нашої Батьківщини, а отже – відновлення миру. Ми віримо в Бога. Ми не допускаємо зневіри. Завдяки хоробрості наших воїнів. Завдяки допомозі друзів свободи у світі. Завдяки Президенту Байдену та всім вам – лідерам і людям, які допомагають. І в нас є цей шанс! Шанс вигнати зло, яке прийшло на нашу землю під російським прапором", – зазначив Президент України Володимир Зеленський у відеозверненні до учасників Національного молитовного сніданку.

До учасників із побажаннями миру і словами підтримки звернувся і американський Президент Джо Байден.

💬"Особливо важливою є робота і звернення до тих груп американського суспільства, які відчувають певну втому, або, можливо не мають аргументів, чому потрібно допомагати Україні. До тих верст, що перебувають під впливом тих політиків, які на час виборчої кампанії заявляли про те, що треба завершувати підтримку України фінансами чи зброєю", – розповів співорганізатор Українського тижня у Вашингтоні Павло Унгурян.

💲 У рамках Українського тижня також відбулися ділові заходи, де обговорювалися перспективи відновлення України після війни та майбутніх спільних інвестиційних проєктів. Так, на зустрічі U.S.-Ukraine Business Council (USUBC) учасники визначили напрямки відбудови інфраструктури, зруйнованої внаслідок вторгнення. Також, темами спілкування стали інвестиції у видобуток корисних копалин, аграрний сектор, транзитний потенціал України та інші галузі економіки.

📌Довідково
Національний молитовний сніданок у США є однією з найважливіших подій, яка щороку збирає керівників держав, американських конгресменів, сенаторів, представників демократів і республіканців, громадських та релігійних організацій, а також понад 5000 поважних гостей з усіх континентів. Цю традицію розпочав президент США Дуайт Ейзенхауер у далекому 1953 році, і відтоді Національний молитовний сніданок став платформою для міжнародного спілкування, підтримки та пошуку шляхів для поліпшення життя людства.

Підписуйтеся на наші новини у Facebook: https://www.facebook.com/zakrada.gov.ua/
та читайте більше новин на нашому Telegram: https://t.me/PressZakrada
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар