Чеські партнери подарували Обласному госпіталю автомобіль

вересня 05 / 2022

Голова Закарпатської облради Володимир Чубірко разом з головою Закарпатської ОВА Віктором Микитою та його заступником Ігорем Шинкарюком передали від партнерів нашої області із Чеського краю Височина мікроавтобус для потреб Комунального некомерційного підприємства «Обласний госпіталь ветеранів війни» Закарпатської обласної ради.
Передача aвтомобiля відбулася сьогодні, 5 вересня, на території шпиталю.
Виконувачка обов'язків директора «Обласного госпіталю ветеранів війни» Вікторія Фущич розповіла, що медзакладу вкрай потрібний такий транспортний засіб, адже перевозити гуманітарні вантажі чи медикаменти доводиться часто. Вона подякувала меценатам та голові облради Володимиру Чубірку за сприяння у цьому процесі та розповіла про своє бачення розвитку медичної установи з урахуванням вимог сьогодення.
Наразі вже виготовлено проєктно-кошторисну документацію на встановлення 30 кондиціонерів у палатах стаціонару, які нещодавно подарували меценати. Також планується добудувати ліфт коштами чеських партнерів для транспортування поранених бійців, що також дасть можливість законтрактуватися із НСЗУ на додатковий пакет медичних послуг - "реабілітацію".
«Щиро дякую нашим чеським партнерам, які із початку вторгнення росії в Україну активно допомагають закарпатському краю долати труднощі, що виникають майже щодня. Край Височіна, який нам протягом багатьох років допомагає відгукнувся на наш запит, що нам для медичних закладів потрібні автомобілі. Зокрема для медичного закладу, у якому лікуються воїни, що воюють за нашу незалежність і свободу, боронять державу від окупантів. Також Пардубіцький край виділив із свого бюджету кошти на встановлення тут ліфту, щоб цей заклад модернізувався і щоб тут була змога надавати якісну медичну допомогу нашим воїнам. Наразі заплановано доправити сюди й санітарний автомобіль для перевозки воїнів на реабілітацію. То ж до кінця року у закладі буде ліфт, автомобілі та хороші пакети реабілітації», - зазначив голова обласної ради Володимир Чубірко.
Заодно відбулася робоча нарада із головою ЗОВА Віктором Микитою і його заступником Ігорем Шинкарюком, де разом із проєктантом виробили алгоритм встановлення ліфта для шпиталю та можливість співфінансування цього проєкту. У ході розмови обговорили питання із харчування пацієнтів, додаткового фінансування госпіталю. Учасники зустрічі поспілкувалися із воїнами, вислухали потреби та перебіг лікування, пропозиції щодо подальшої їх службової діяльності, враховуючи стан здоров'я.
Пресслужба Закарпатської облради
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар