Київська волонтерка Катя Терехова реалізовує на Закарпатті кілька великих соціальних проєктів

вересня 05 / 2022

Кілька великих соціальних проєктів на Закарпатті реалізувала волонтерка Катерина Терехова з Києва з часу повномасштабного вторгнення російських окупантів в Україну. Сьогодні Катя завітала до голови Закарпатської обласної ради аби поділитися планами на майбутнє та налагодити співпрацю з облрадою.
Починаючи з березня Катерина працює для вимушених переселенців. Найперше – взялася облаштовувати тимчасове житло для них. Один із таких проектів – у селі Березинка Мукачівського району. Тут у приміщенні старої недіючої школи Катерина організувала масштабний ремонт, вигравши грант на суму 28 тис. дол. від фонду «Razom for Ukraine», і створила притулок. Зараз 37 людей там живуть, харчуються і влаштовують дозвілля.
Інший її проєкт Каті – у селі Домбоки Мукачівського району для 52-х дітей. Крім того - жінка допомагала дітям з «Артеку» та встигає ще багато чого.
«Катерина – активна комунікабельна жінка родом з Донецька, займається ІТ-сферою. У 2014 р. вимушено переїхала до Києва, а цього року знову через русню опинилася на Закарпатті. Особистості як Катя об’єднують навколо себе таких же активних громадян і стають рушіями позитивних змін у суспільстві. Такі люди нам дуже потрібні, з ними ми 100% переможемо, тому будемо співпрацювати», - підсумував зустріч голова облради Володимир Чубірко.
На зустрічі з волонтеркою були також заступник голови облради Василь Дем'янчук та керівник комунальної установи «Управління спільною власністю територіальних громад» Закарпатської облради Антон Громовий.
Пресслужба Закарпатської облради
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар