В обласній раді обговорено питання безпеки на транспорті

вересня 02 / 2022

Сьогодні, голова Закарпатської обласної ради Володимир Чубірко провів робочу зустріч із Головою Державної служби України з безпеки на транспорті Євгеном Зборовським та його першим заступником Юрієм Марценишиним.
У ході перемовин обговорили питання взаємної співпраці, збереження автомагістралей області у придатному стані, та безпеку пасажирів на транспорті. "У зв’язку із військовою агресією росії проти України на Закарпатті, збільшилася кількість населення. Безпекові питання - пріоритетні для органів влади та потребують особливого контролю!" - підкреслив очільник обласної ради.
Сторони порушили проблематику у сфері вантажних та пасажирських перевезень. Також було обговорено оновлену систему міжнародних вантажних перевезень, “транспортний безвіз”, за допомогою якого, українські перевізники мають можливість завозити гуманітарні вантажі в країну.
Посадовці центрального управління Державної служби України з безпеки на транспорті запевнили у всебічному сприянні розв'язанню проблемних питань у цій галузі на місцевому рівні.
Пресслужба Закарпатської облради
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар