У селі Пилипець облаштували та відкрили соціально-реабілітаційний центр дитяче містечко Затишок (відео)

серпня 27 / 2022

У селі Пилипець місяць тому коштом благодійників облаштували та відкрили соціально-реабілітаційний центр дитяче містечко Затишок.

Тут вже оселили понад пів сотні дітей ВПО що опинилися у скрутних життєвих обставинах. Тут проживають і діти евакуйованих закладів інтернатного типу. Харчування, навчання, розваги дітей забезпечили всім необхідним. Як змінилося життя у закладі через місяць після відкриття Танці, співи та вітання. Так минулого місяця відсвяткували відкриття дитячого соціально-реабілітаційного центру Затишок. Його облаштували в Пилепці благодійники.

Хоча і викупили це приміщення під комерцію нині тут проживають абсолютно безкоштовно діти. Гліб один із перших жителів затишку. Проживає тут разом з бабусею та сестрою Пограли, час і прибирати. У кожного тут свої обов’язки. Вихователі із Слов’янського центру реабілітації дітей займаються з дітками арт терапією. А от пані марина організувала для малечі гурток танців. Є тут і власний медпункт.

Нещодавно силами партнерів з Німеччини у закладі з’явився і комп’ютерний клас. Харчування, гуртки, все це благодійники облаштували власним коштом.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар