Підтримка від держави у воєнний час – актуальна , як ніколи!

серпня 18 / 2022

Підтримка від держави у воєнний час – актуальна , як ніколи! Різні види державних допомог виплачуються усім категоріям населення, яким це передбачено законом. У Закарпатті крім місцевих жителів, додалися ще й отримувачі серед внутрішньо перміщених осіб. Навантаження на працівників управлінь соціального захисту – зросло у рази. Час – скрутний, але держава дбає про соціалний захист своїх громадян! – так охарактеризував ситуацію у сфері державних допомог очільник профільного департаменту Закарпаття.

Попри воєнний стан, виплати продовжуються! Працівникам управлінь соцзахисту краю додалося роботи через наплив внутрішньо переміщених осіб, серед яких – чимало одержувачів допомоги від держави. Наразі це 155 тисяч громадян. Більше того, під час дії воєнного стану, не припиняєються виплати допомог, що потребують підтвердження. До прикладу, це стосується осіб з інвалідністю. Через збільшення у 2,5 рази отримувачів понад 20 видів допомог – навантаження у рази зросло! Бувають технічні збої, проблеми у роботі програмних продуктів, з комуніакцією тощо.

Просять людей з порозумінням до цього віднестися, адже усім все виплатять згідно чинного законодавства. 300 – 350 мільйонів гривень щомісяця іде з державного бюджету на виплату допомог у Закарпатті.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар