Слідом за депутатами облради громадські активісти ініціюють демонтаж пам’ятників на кордоні зі Словаччиною та Пагорбі Слави в Ужгороді

серпня 17 / 2022

Під час минулої сесії облради, 28.07.2022, у депутатському запиті Федора Шандора, скерованому до очільників Закарпатської обласної військової адміністрації й територіальних громад краю, було порушено питання про викорінення у населених пунктах області архаїзмів радянської комуністичної та соціалістичної епохи.
Цьому передувало також ухвалене депутатами звернення Закарпатської обласної ради щодо демонтажу пам’ятників радянської епохи та символіки комуністичного тоталітарного режиму на пленарному засіданні ради 19 травня цього року.
Ініціативи підтримали й громадські активісти. Сьогодні у соціальній мережі Фейсбук опубліковано текст звернення закарпатців щодо демонтажу пам’ятника радянському солдату на кордоні зі Словаччиною та декомунізації Пагорба Слави на Кальварії в Ужгороді. Серед підписантів знакового кейсу до органів місцевої влади - обласний депутат Федір Шандор.
Володимир Чубірко наголошує, що колеги-депутати є одностайними у цих питаннях і вкотре закликав відповідальних посадовців вжити невідкладні управлінські дії.

Пресслужба Закарпатської обласної ради
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар