У Рахові випускникам вручили свідоцтво про закінчення школи

липня 04 / 2022

У Рахівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №2 1 липня вручили свідоцтва випускникам – 2022.


Війна внесла свої корективи у світле і затишне свято, роз’єднала юних випускників. Прикро, що не було зворушливого вальсу, святкових виступів та промов, що не всі учні були присутніми, а батьки не змогли підтримати їх у такий важливий момент.

Щасливі, піднесені й водночас схвильовані та дещо засмучені – так у Рахівському ЗЗСО І-ІІІ ступенів №2 відбулось вручення свідоцтв про здобуття повної загальної середньої освіти випускникам 11-х класів. Цьогоріч їх 59. 57 учнів 9-х класів на підставі свідоцтв про здобуття базової середньої освіти були переведені до 10-х класів. Учні завітали до рідної школи, де на них чекали теплі слова побажань і підтримки від класних керівників: Віницької Марини Василівни (9-А), Бадзилюк Світлани Степанівни (9-Б), Дерди Людмили Іллівни (11-А) і Климпотюк Наталії Андріївни (11-Б).

Церемонію вручення й нагородження провели директор закладу Никоряк Надія Іванівна та заступник директора з навчально-виховної роботи Камошенкова Юлія Валентинівна.За результат міцних знань та наполегливої праці учениця 11-А класу Ілюк Ольга нагороджена золотою медаллю «За високі досягнення у навчанні», а 29 учнів удостоєні Похвальних грамот «За особливі досягнення у вивченні окремих предметів». Батьки випускників від дирекції закладу отримали подяки за належне виховання дітей та активну участь у шкільному житті.

– Дорогі випускники, ви – надія і майбутнє України. Нехай вам щастить у житті. Залишились позаду шкільні роки, настало справжнє життя, з багатьма перешкодами і труднощами. І тільки цілеспрямованість, завзятість, працьовитість допоможуть вам знайти себе в житті, стати тим, ким мріяли, – прокоментувала подію Надія Іванівна.

– Дякуємо за вашу турботу, розуміння, батьківське тепло й підтримку, – відповіли випускники. Ми будемо сумувати за вами та за школою.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар