Збірник творів поетів Карпатського регіону презентували сьогодні в ОВА

березня 09 / 2022

Марафон відзначення річниці з дня народження Кобзаря триває. З цієї нагоди в Ужгороді презентували антологію «Зоря Шевченка над Карпатами».

«Це один із багатьох заходів, які сьогодні проходять по всьому світу. Вони нагадують кожному про те, що Україна може не лише гідно боротися з ворогом, а й впевнено тримати культурний фронт. Ми маємо про що розповідати й чим пишатися», – зауважив Роман Молдавчук, начальник управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОВА.

За його словами, антологія вмістила твори сучасних українських поетів Карпатського регіону та митців попередніх поколінь.

«Збірник ініціювали учасники Міжнародного літературного фестивалю "Карпатська ватра". Укладали його за непростих обставин: було багато доповнень, щоб об’єднати якнайбільше поезій», — повідомив Василь Густі, заступник голови обласної організації Національної спілки письменників України, завідувач філіалу художнього музею ім. Йосипа Бокшая «Народний літературний музей Закарпаття».

Антологія вийшла за сприяння управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА в межах Програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню.

Як зауважила Марина Чепа-Марковці, начальниця відділу інформаційної політики та видавничої справи управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОВА, Програма спрямована на підтримку закарпатських авторів і поповнення бібліотечного фонду регіону.

Про роботу над книгою, процес підготовки до друку та вихід антології «Зоря Шевченка над Карпатами» до читача на презентації також розповів директор видавництва «TIMPANI» Ярослав Федишин.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар