В Ужгороді продовжують перевірки суб'єктів господарювання – як вони дотримуються вимог карантину

грудня 31 / 2021

Спільні рейдові групи, до яких входять працівники Ужгородського відділу поліції ГУ Нацполіції в Закарпатській області, Держпродспоживслужби, а також управління муніципальної варти департаменту міської інфраструктури Ужгородської міськради, перевіряють дотримання карантинних вимог підприємцями – власниками закладів громадського харчування. Про це інформує управління муніципальної варти.
Протягом вчорашнього дня, до прикладу, перевірили 57 суб’єктів господарювання, виявили 23 адміністративні правопорушення. За адмінправопорушення на підприємців склали 4 протоколи за ч.1 ст. 44-3 КУпАП – за порушення правил карантину. Виписали також 19 постанов за ч.2 ст.44-3 КУпАП за відсутність захисних масок у громадських будівлях.
Управління економічного розвитку міста своєю чергою наголошує підприємцям на дотриманні карантинних вимог і нагадує, що відповідно до Постанови Кабміну відвідування закладів громадського харчування, закладів тимчасового розміщення, спортзалів, басейнів, театрів, кінотеатрів, закладів культури можливе тільки за наявності:
- жовтого COVID-сертифікату або паперової довідки 063-0 (чинні 30 днів);
- зеленого COVID-сертифікату (чинний 365 днів); - міжнародного свідоцтва про вакцинацію (чинне 365 днів);
- іноземного COVID-сертифікату про щеплення вакцинами, дозволеними ВООЗ (чинний 365 днів);
- негативного результату ПЛР або експрес-тесту на визначення антигену (чинний 72 години);
- сертифікату про одужання (чинний 105 днів).
Статтею 44-3 КУпАП у разі відсутності вищезгаданих документів у ВІДВІДУВАЧІВ передбачено ШТРАФ від 17 000 грн до 34 000 грн. Штраф для посадових осіб передбачено у розмірі від 34 000 грн до 170 000 грн.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар