На Закарпатті планують висадити майже 800 тис. саджанців молодих дерев

листопада 05 / 2021

До кінця листопада 2021 року закарпатські лісгоспи планують висадити 510 тисяч дерев, інші лісокористувачі – 280 тисяч.

Про це йшлося на засіданні міжвідомчої робочої групи, яке провів голова Державного агентства лісових ресурсів України Юрій Болоховець.

У ньому взяли участь керівництво ОДА, представники структурних підрозділів облдержадміністрації, обласного управління лісового та мисливського господарства. На засіданні обговорили ефективні механізми стимулювання юридичних осіб приватного сектору через фінансові та податкові стимули до реалізації програми Президента України Володимира Зеленського «Зелена країна», висаджування протягом 3 років 1 млрд дерев та розширення площ лісів на 1 млн га за 10 років.

«Закарпаття має значний природний потенціал і всі можливості, аби виконати амбітний план Глави держави. У цьому секторі працюємо у двох основних напрямках: збільшення площі нових лісових насаджень та збереження наявних», – наголосив заступник голови Закарпатської облдержадміністрації Петро Добромільський.

За результатами засідання робоча група рекомендувала низку заходів для стимулювання юридичних осіб приватного сектору до втілення національної програми.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар