Комітет ВРУ з питань інтеграції України до ЄС презентував підсумки візиту на Закарпаття

вересня 17 / 2021
Сьогодні на брифінгу в облдержадміністрації підбили підсумки візиту Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу та Консультативної місії ЄС в Україні (КМЄС) на Закарпаття.

Іванна Климпуш-Цинцадзе, голова Комітету Верховної Ради з питань інтеграції України до Європейського Союзу, зазначила, що обсяг інформації та проблематики є надзвичайно великим.

«Наразі варто зосередитися на модернізації наявних пунктів пропуску, а також визначитися з пріоритетністю будівництва нових КПП, вдосконалити ті процеси, які уже запущено», – наголосила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

Як зазначив голова Консультативної місії ЄС Антті Хартікайнен, ще одним важливим аспектом є налагодження якісних процесів між прикордонною та митною службами.

«Без активної співпраці неможливо досягнути успіху, тому місцева та центральна влади повинні рухатися в одному напрямку.

Ми розуміємо, що роботи багато, але активно працюємо над різними компонентами, що мають скоротити черги на кордонах. Тобто питання пропускної спроможності є одним із пріоритетних. Так само підтримуємо інтегроване управління кордонами, транскордонне співробітництво та боротьбу зі злочинністю на КПП», – підкреслив Антті Хартікайнен.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...


Залишити Коментар