Вже понад 30 років жителі с. Воловиця чекають ремонту дороги та марно (відео)

вересня 15 / 2021
Вже понад 30 років жителі с. Воловиця чекають ремонту дороги та марно (відео)

Вже понад 30 років жителі с. Воловиця чекають ремонту дороги та марно. Тут вже навіть і сліду не залишилося від асфальту. Мешканці стомилися, бо ламаються автівки, важко тут і пішки ходити, а взимку взагалі відірвані від світу. Суцільне бездоріжжя. Замість асфальту – каміння, замість тротуару – глина. Це село Воловиця, що на Берегівщині.

Вже більше 30 років жителі страждають від бездоріжжя. Саме стільки часу у них замість дороги – напрямок.У село не їздять автобуси, тут немає магазинів, бо підприємці просто не можуть привезти товар. А під час дощу гумові чоботи – те, без чого місцевими стежками просто не пройти. Годі й говорити про те, як тут справляються водії. Жителі благають органи місцевого самоврядування повернути у село життя. Бо ж через дороги молодь виїжджає. У селищній раді вже розробили кошторис, провели тендер.

Вартість будування шляху – близько 7 млн. Наразі коштів немає. Та тут кажуть, вже написали прохання про допомогу у обласну адміністрацію. Розраховують, що за потреби підрядник надасть кредит. Жителі ж вірять, що вже цього року, дорогу у селі таки збудують. Бо інакше, село геть спорожніє.

Категорія : Суспільство


Залишити Коментар