Центр Виноградова реконструюють у рамках масштабного грантового проєкту (фото)

червня 11 / 2021

Головну площу Виноградова реконструюють у рамках грантового проєкту. Хід будівельних робіт проінспектував народний депутат України Владіслав Поляк, голова Берегівської РДА Ігор Вантюх, депутати Закарпатської обласної ради Іван Матрунич і Йосип Фізеші.
Проєкт передбачає реконструкцію вулиці і площі Миру, облаштування пішохідної зони та будівництво фонтанів. Про це народний депутат розповів у своєму дописі у соцмережі.

«Переконаний, що розбудова публічних просторів повинна підкреслювати автентичність та європейський вектор розвитку нашого містечка.
Проєктом передбачено заміну у скверику асфальтобетонного покриття на базальтову бруківку із попередньою заміною усіх інженерних мереж.
Місця для відпочинку облаштують зеленими насадженнями та підсвіткою дерев, а нові лавиці, урни для сміття та світильники додадуть європейського вигляду нашим локаціям.
Для комфорту містян встановлять велодоріжки, а поруч з заводом «Електрон» - сучасну автобусну зупинку.

Центр скверу прикрасить фонтан діаметром 9 метрів у вигляді чаші.
До слова, два пішохідні фонтани також встановлять біля «Янгола охоронця».

У підсумку усі локації площі Миру стануть цілісним громадським простором з вираженим архітектурним ансамблем.

Вкотре переконався, що місця, де люди відчувають зв'язок з рідним містом, мають сакральне значення для кожного корінного виноградів ця», - ідеться у дописі політика.
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар