На Закарпатті відбудеться фотоконкурс "Світ дитячої мрії"

травня 03 / 2021
На Закарпатті відбудеться фотоконкурс "Світ дитячої мрії"
З нагоди Міжнародного дня захисту дітей, яке відзначається щорічно 1 червня, службою у справах дітей облдержадміністрації організовується фотоконкурс “Світ дитячої мрії”.
Метою даного конкурсу є приверення уваги громадськості до проблем та виховання дітей-сиріт та дітей, позбалених батьківського піклування.
Обов’язкова умова конкурсу – роботи мають відображати в динаміці реальні життєві ситуації, в яких центральною фігурою є дитина (діти) в життєдіяльності та взаєминах у сімейному оточені. Зображене має стверджувати цінність дитини в родинному колі, пропагувати сімейні форми виховання, відтворювати світ дитячих мрій.
Фотоконкурс буде проведено у номінаціях:
“Тепер я маю родину”
“Така різна посмішка”
“Нас багато в мами й тата”
“Розваги та відпочинок”
“Діти і природа”
Конкурс проводитиметься з 05 по 28 травня 2021 року.
У фотоконкурсі беруть участь дитячі будинки сімейного типу та прийомні сім’ї. На конкурс приймаються лише фото, що відповідають номінаціям. На конкурс не приймаються фотографії низької якост та фотографії, що вже брали участь у 2020 році.
Учасники фотоконкурсу надсилають від 1 до 3-х фотографій до фотоконкурсу, фото повинні відповідати номінаціям, фотографії приймаються до 24 травня 2021 року на E-mail [email protected] з поміткою “На конкурс”. Обов'язково потрібно вказати назву дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім‘ї та адресу проживання.
Переможці конкурсу будуть визначені 1 червня 2021 року на офіційній сторінці Служби у справах дітей Закарпатської ОДА у Фейсбуці та нагороджені подарунками. Фото переможців будуть опубліковані в календарі 2022 року.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар