«Центр надання адміністративних послуг – це важливий об’єкт для громади», - Голова Закарпатської ОДА

квітня 28 / 2021

Голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков разом із першим заступником голови Закарпатської ОДА Мирославом Білецьким та Іштваном Петрушкою, заступником голови облдержадміністрації у межах робочої поїздки відвідали Центр надання адміністративних послуг, який відкрили цього року у Горондівській територіальній громаді.

«Наближення адміністративних послуг до людей, їх доступність, комфорт та якість – одна з ключових функцій нашої держави, обласної влади та органів місцевого самоврядування. Такі ЦНАПи - це обличчя влади та спроможність територіальних громад», - відмітив Анатолій Полосков.

Голова облдержадміністрації поспілкувався із Іваном Туряницею, головою Горондівської територіальної громади. Сторони обговорили питання податкової бази, створення нових робочих місць, відкриття підприємств на території ТГ.

«Поява такого простору з широким спектром послуг для місцевих жителів і створення великої кількості нових робочих місць – сьогодні це вже історія успіху та хороша можливість для розвитку всієї громади. А добробут кожного її мешканця залежить передусім від активної позиції керівництва громади», - зазначив голова ОДА.

Відкрили Центр надання адміністративних послуг у Горондівській ТГ завдяки спільній роботі Мінрегіону та підтримці програми "U-LEAD з Європою".

Місцевий ЦНАП обслуговує близько 10 тисяч жителів. Фахівці надають широкий спектр послуг: адміністративних, соціальних та земельних.

Сучасний вигляд, комфортні умови, безбар’єрний простір для населення та цілий спектр адміністративних послуг.

«Мета влади усіх рівнів забезпечити максимальну доступність адміністративної послуги незалежно від того, де людина проживає», - додав голова Закарпатської ОДА.

Також у зустрічі взяли участь Едгар Токар, голова Мукачівської районної державної адміністрації та обласний депутат Михайло Кіш.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар