Роз'яснення для споживачів від ТОВ "Закарпаттяенергозбут"

березня 13 / 2021
Пресслужба ТОВ "Закарпаттяенергозбут" повідомляє актуальну для споживачів інформацію.

До уваги споживачів, які отримують компенсацію та оплачують рахунки за спожиту електроенергію через банківські системи!

Останнім часом до ТОВ «Закарпаттяенергозбут» почастішали звернення споживачів, які користуються різноманітними банківськими системами для оплати рахунків за спожиту електроенергію. Краяни переймаються тим, що в цих програмах при їхньому оновленні на початку місяця не врахована сума компенсації на оплату електроенергії у зв’язку з відміною окремих знижених тарифів.

Звертаємо вашу увагу, що інформація щодо нарахувань передається до банківських установ від ТОВ «Закарпаттяенергозбут» один раз на початку місяця, зазвичай ще до моменту надходження коштів для компенсації на рахунок товариства, саме тому суми компенсації можуть і не відображатися.
Якщо ви вже оплатили рахунки без урахування компенсації, не переймайтеся: кошти будуть враховані в майбутніх платежах.

Нагадаємо: право на компенсацію на оплату електроенергії у зв’язку з відміною окремих знижених тарифів мають тільки окремі категорії громадян – ті, які мали пільги і користувалися тарифом на електроопалення до 31.12.2020р.

Щоб бачити рахунки та суми компенсації в реальному часі, рекомендуємо зареєструватися в Електронній абонентській книжці ТОВ «Закарпаттяенергозбут», у якій можна контролювати споживання електроенергії, бачити суми компенсації, власноруч формувати рахунки та оплачувати їх без комісії.

Реєстрація в Електронній абонентській книжці ТОВ «Закарпаттяенергозбут» – за посиланням: https://pay.zakarpatzbut.energy/home
У разі, якщо у Вас виникли питання, Ви завжди можете звернутися до кол-центру ТОВ «Закарпаттяенергозбут» за номером телефону 0-800-50-59-60 (Пн – Чт: 08:00-17:00; Пт: 08:00-16:00; обід: 12:00 – 12:48). Роз’яснення та допомогу Вам також можуть надати в Інформаційно-консультаційному центрі товариства за номером (0312) 42-99-92 (Пн-Чт 08:00 - 17:00, Пт 08:00 - 16:00 (обід: 12:00 – 12:48).

Пресслужба ТОВ «Закарпаттяенергозбут»
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар