На Закарпатті обговорили питання гендерної політики у правоохоронних органах

березня 02 / 2021
В рамках засідання круглого столу, присвяченого Міжнародному дню прав жінок і миру, в Ужгородському прес-клубі пройшов захід під назвою «8 березня в погонах».

З нагоди відзначення у березні Міжнародного дня прав жінок і миру сьогодні, 2 березня, в Ужгороді пройшов круглий стіл на тему гендерної політики у правоохоронних органах. Участь у обговоренні питання рівноправності у державних органах взяли працівниці Національної поліції, Держприкордонслужби та Збройних сил України. До обговорення у режимі онлайн долучилися заступниця Міністра внутрішніх справ України Катерина Павліченко, правозахисники та представники місії ОБСЄ в Україні.

У рамках круглого столу учасники обговорили питання руйнації стереотипів та посилення ролі жінок у правоохоронних органах. Також особливу увагу присвятили питанню мобінгу та дискримінації «жінок у погонах».

«8 березня – не свято весни та краси. Це – про боротьбу жінок за рівні права, за світ, у якому ми вільні обирати те, як виглядати, де працювати, ким бути, - зазначає старший інспектор з особливих доручень Управління дотримання прав людини НПУ Тетяна Щерба. – «8 березня в погонах» - круглий стіл, мета якого зламати стереотипи про жінок у правоохоронній сфері, органах цивільного захисту, прикордонній службі, у галузі безпеки та оборони. Професійність від статі не залежить».

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар