Фахівці ДСНС перевіряють об’єкти де будуть розташовані виборчі дільниці

жовтня 13 / 2020
Рятувальники ДСНС Закарпаття приділяють максимум уваги об’єктам, що будуть задіяні до процесу волевиявлення громадян, здійснюючи їх перевірки на відповідність вимогам пожежної та техногенної безпеки.

12 жовтня співробітники ДСНС провели перевірки стану пожежної та техногенної безпеки приміщень загальноосвітніх шкіл № 3, 7 та 8 міста Виноградів, де будуть функціонувати виборчі дільниці.

Особлива увага приділялась стану утримання евакуаційних шляхів та виходів, справності обладнання протипожежного водопостачання, наявності первинних засобів пожежогасіння та відповідної документації. Окрім того, з персоналом та керівництвом об’єкта рятувальники провели інструктажі з пожежної безпеки, під час яких наголосили на важливості правильного розміщення кабін для голосування, утриманні незачиненими всіх евакуаційних виходів та забороні зберігання на дільницях горючих чи вибухонебезпечних речовини.

Наостанок, членам виборчих комісій розповіли про порядок дій у разі виникнення пожежі та нагадали правила користування первинними засобами пожежогасіння.

У ДСНС України у Закарпатській області
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар