Зіграти у сквош могли усі охочі в Ужгороді (відео)

жовтня 10 / 2020
Безкоштовно зіграти у сквош сьогодні могли усі охочі в Ужгороді. Це організував Олег Орос до Всесвітнього Дня сквошу, який присвячений пам’яті шотландського гравця Дерека Скворда. За словами Олега Ороса, так хотіли привернути увагу до цієї гри.

Ужгородець Віктор Ватаг розминається і одночасно проходить інструктаж зі сквошу з тренером. Хлопець уперше пробує себе в грі: "Гра дуже динамічна, цікава, але насправді дуже важка. Уже можу сказати ноги отримали навантаження, щодо рук, то навантаження невелике, але от ноги працюють дуже інтенсивно".

Для початківців важливо вміти тримати ракетку, знати, де стояти, як правильно ходити, адже гра виконується на кроках. А також правила подачі та прийому м’яча, скільки разів він може вдаритись об землю і де знаходяться аути, каже тренер зі сквошу Василь Мигович. Гра зазвичай триває годину. Її ідея така: "Бити так, щоб суперник не відбив. У цій грі треба дуже багато бігати. Грається зазвичай два гейма до 11 очків із розривом у 2. Тобто, якщо 10 і 11, то ви граєте далі до 12 і 10. Межі часової немає, гра триває до тих пір, поки хтось не переможе. М’яч може вдаритися об підлогу лише один раз. Два рази не може, якщо два рази – це означає, що я не встиг. Я віддаю супернику м’яч – він подає. Той, хто виграв завжди подає. Одного тренування саме вистачить для того, щоб почати вчитися".

Організатор заходу Олег Орос вирішив популяризувати сквош в Ужгороді. Сам грає вже 6 років. "Так як сьогодні міжнародний день сквошу ми вирішили провести день відкритих дверей. Щоб люди дізналися про цей вид спорту. Про сквош. Про те скільки він може або задоволення принести від гри, або просто спробувати пограти."

Пограти у сквош люди могли до кінця дня.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар