У НПП «Синевир» посилено охорону

вересня 21 / 2020

У НПП «Синевир» посилено охорону природних екосистем у зв’язку з ревом оленів. Це важливий період, від якого залежить чисельність популяції цього виду. Як відомо, у період реву олені недостатньо пильні, тож можуть стати трофеєм для браконьєрів. У зв’язку з цим на всіх дорогах та заїздах до лісових урочищ закриваються на замок шлагбауми. Організовується чергування служби державної охорони природно-заповідного фонду. Воно проводиться в місцях скупчення оленів, щоб забезпечити їх охорону від браконьєрів та хижаків. Водночас, здійснюється облік цих тварин.
Рев зазвичай триває до кінця жовтня. Саме до цього часу у місцях перебування оленів забороняється відвідування урочищ сторонніми особами, проїзд автотранспорту та ведення будь-якої діяльності.
Посилення охорони в НПП «Синевир» зумовлено ще й тим, що через суху погоду є загроза пожеж у природних екосистемах. Непогашене багаття чи викинутий недокурок легко можуть стати причиною пожежі.
НПП «Синевир» закликає усіх жителів і гостей краю дотримуватися правил пожежної безпеки, утримуватися від дій які можуть завдати шкоди природі.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар