Продовжуються ремонтні роботи на відрізку Н-13 Ужгород-Самбір-Львів

вересня 05 / 2020
Продовжуються ремонтні роботи на відрізку Н-13 Ужгород-Самбір-Львів
Станом на 4 вересня на Великоберезнянщині тривають роботи на дорозі Н-13 Ужгород-Самбір-Львів, що за часів Незалежності ще ні разу не підлягала реконструкції чи капітальному ремонту.

Працівники заливають бетонну основу за допомогою сучасної техніки і вже дійшли до с. Ужок. Фото з нічної зміни працівників компанії ONUR, яка виконує роботи по будівництву автошляху, опублікував на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Ленько зі словами “Прощавай, яма”.

Йдеться про роботи на ділянці дороги від Ужоцького перевалу до села Ужок (м 146+204 — км 152+518).

Станом на 1 вересня було відфрезовано усе покриття та на п’яти кілометрах влаштовано шар ЩПС укріпленого цементом. Йде підготовка для влаштування вирівнюючого шару асфальтобетону, а також тривають роботи з ремонту штучних споруд, повідомило Державне агентство автомобільних доріг України. Підрядною організацією виступає ТОВ «ОНУР КОНСТРУКЦІОН ІНТЕРНЕШНЛ».

Від Волосянки до Жорнави

Крім цього, з початку вересня розпочали ремонт ще однієї ділянки автошляху протяжністю 17 км від села Волосянка до Жорнавського перевалу (км 152+518 — км 169+500).

На цій ділянці вже відфрезовано 5 км покриття та йде підготовка для влаштування ЩПС укріпленого цементом. Також найближчим часом розпочнуться роботи з ремонту штучних споруд.

Загалом, розіграно тендери на всю протяжність дороги Н-13 у межах Закарпаття — це 87 км (км 146+204 — 233+197).

Оксана ЧОПАК, karpat.in.ua
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар