Міська лікарня Ужгорода отримала нове медобладнання (фото)

серпня 07 / 2020
Міська лікарня Ужгорода отримала нове медобладнання (фото)
Нове сучасне медичне обладнання майже на 3,4 мільйони гривень закупили в Ужгородську центральну міську клінічну лікарню за кошти міського бюджету. Це – 2 апарати штучної вентиляції легень, 4 монітори пацієнта, імуноферментний аналізатор, аналізатор критичних станів, 6 кисневих концентраторів, 5 бактерицидних ламп.

У лікарні – дві реанімації, одну з них, у зв’язку з пандемією коронавірусу, перепрофілювали для хворих з важким перебігом COVID-19. Нові апарати встановили у загальному реанімаційному відділенні. Вони використовуються під час операцій та після них, є поєднанням інноваційних технологій, якості та багатофункціональності.

На моніторах апаратів відображаються основні показники життєво-важливих функцій пацієнтів, є можливість підключення додаткових модулів. Газові анестетики, що використовуються в цих апаратах, є загальновідомими, схожими на вже наявні в лікарні подібної комплектації, хоч і нижчого класу, які пропрацювали на сьогодні понад 10 тисяч годин. Загалом лікарня має зараз 13 апаратів ШВЛ, деякі з них, правда, досить давно використовуються.

Коли до лікарні привозять ургентних хворих – після нещасних випадків, ДТП, їм потрібно швидко надати допомогу, ІФА-аналізатор дає можливість за короткий час визначити чи має пацієнт COVID-19. Щодня проводять до 70 таких діагностувань.

Після початку пандемії коронавірусу із міського бюджету на підтримку медичної галузі із міського бюджету виділили понад 12 мільйонів гривень.
Міська лікарня Ужгорода отримала нове медобладнання (фото)
Міська лікарня Ужгорода отримала нове медобладнання (фото)

Ужгородська міськрада
Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...Залишити Коментар