Три школи Тячівщини отримали шкільні автобуси (ФОТО)

серпня 07 / 2020
6 серпня, на площі Народній в Ужгороді, голова Закарпатської обласної державної адміністрації Олексій Петров і голова обласної ради Михайло Рівіс вручили керівникам закладів загальної середньої освіти області ключі від 16 нових шкільних автобусів «Еталон».
Три школи Тячівщини отримали шкільні автобуси (ФОТО)

Три шкільні автобуси вирушать на Тячівщину – для Округлянської ЗОШ І-ІІ ст. Тячівської ОТГ, Вільховецько-Лазівська ЗОШ І-ІІІ ст. Вільховецької ОТГ та Тереблянського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ».

Кошти, а це загалом понад 29 млн гривень, на закупівлю автобусів у цьому році були виділені розпорядженням Кабінету Міністрів України і місцевими бюджетами на умовах співфінансування.

Варто зазначити, що напередодні, 5 серпня, постачальником шкільних автобусів Товариством з обмеженою відповідальністю «ТОРГОВИЙ ДІМ УКВЗ-Україна» (директор Олександр Рибальченко) проведено навчання з водіями цих транспортних засобів.

Гарантійний строк – 24 місяці або 100 тис км пробігу з дня введення його в експлуатацію. Автобуси відповідають рівню екологічних норм Євро-5
Три школи Тячівщини отримали шкільні автобуси (ФОТО)
Три школи Тячівщини отримали шкільні автобуси (ФОТО)

.Олексій Петров:
"У нас є достатньо складні умови, в яких ми перебуваємо в цьому році. Війна на Сході не закінчується. У нас є "другий фронт" – це ковід, пандемія. Паводок, який теж забрав свої видатки з нашого бюджету. Економіка страждає. Ми отримуємо секвестр бюджету. Єдине, - і це позиція Президента - на чому ми не маємо економити, скорочувати видатки, – це діти. Усупереч будь-яким труднощам, продовжуємо політику створення гідного, справедливого освітнього середовища. І незважаючи на всі ті виклики, які ми сьогодні бачимо, ми виконуємо задачі, приоритетно поставлені Президентом. Тому, що діти – це наші найкращі інвестиції!
Ми продовжуємо програму фінансування місцевих бюджетів за рахунок Держбюджету. Кошти, а це загалом понад 29 млн гривень, на закупівлю автобусів у 2020 році були виділені розпорядженням Кабінету Міністрів України і місцевими бюджетами на умовах співфінансування.
Це адресна освітня субвенція на придбання шкільних автобусів для загальноосвітніх шкіл Закарпаття. На цей рік в області заплановано придбання 21 шкільного автобусу.
Ми витримали всі критерії, що надавало Міносвіти. Ми вибрали всі школи, які подавали заявки. Відповідна бюджетна комісія облради затвердила цей список. Визначили, де була найбільша потреба у таких автобусах. Був оголошений тендер, за результатами якого, відповідно до співвідношення ціни і якості, перемогла Чернігівська компанія «Еталон».
Автобуси мають відповідну історію свого проходження. Вони відносяться до категорії екологічного стандарту «Євро-5» «Євро-6». Забезпечені відповідними пасками безпеки, що на сьогодні вкрай необхідно. Критерії безпеки у цих автобусах – головні, пріоритетні.
Крім автобусів, ми маємо ще розбудову великої кількості дорожньої інфраструктури, яка є невід’ємною частиною цього освітнього середовища. В пріоритетах здачі шкільних навчальних закладів у рамках "Великого Будівництва" - це є під’їздні шляхи. Нормальні дороги, по яким мають їздити наші автобуси. І, відповідно, менше ламатися, менше автопригод, менше навантаження на авто ресурс.
І до кінця року в нас ще є завдання по лінії освіти, і ми їх виконаємо. Дякуємо вам за вашу позицію. Дякуємо, що вчасно, до 1 вересня ми отримали ці транспортні засоби, які передамо школам".
На урочистому заході були присутні народні депутати України М.Лаба, А.Костюх та І.Кривошеєв.
Нові транспортні засоби попрямували до шкіл Берегівщини, Великоберезнянщини, Іршави, Перечинщини, Міжгірщини, Мукачівщини, Рахівщини, Свалявщини, Тячівщини, Ужгородщини, Хустщини.
Напередодні, постачальником шкільних автобусів ТзОВ "ТОРГОВИЙ ДІМ УКВЗ-Україна" (директор Олександр Рибальченко) проведено навчання з водіями автобусів.
Довідково: За всі роки функціонування програми «Шкільний автобус» в області за рахунок коштів із різних джерел було придбано 216 транспортних засобів.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар