На Закарпатті вручили ключі від 16 шкільних автобусів (ФОТО)

серпня 06 / 2020
На Закарпатті вручили ключі від 16 шкільних автобусів (ФОТО)
За всі роки функціонування програми «Шкільний автобус» в області за рахунок коштів із різних джерел було придбано 216 транспортних засобів.

6 серпня на площі Народній, голова обласної державної адміністрації Олексій Петров і голова обласної ради Михайло Рівіс вручили керівникам закладів загальної середньої освіти області ключі ще від 16 нових шкільних автобусів „Еталон”.

Кошти, а це загалом понад 29 млн гривень, на закупівлю автобусів у цьому році були виділені розпорядженням Кабінету Міністрів України і місцевими бюджетами на умовах співфінансування.

Крім того, у цьому році за рахунок залишків освітньої субвенції придбано 3 шкільні автобуси Рахівським районом; завершено процедуру торгів на придбання 2 шкільних автобусів Воловецьким районом.Тобто у цьому році в області для підвезення дітей буде придбано 21 шкільний автобус.

Варто зазначити, що напередодні, 5 серпня, постачальником шкільних автобусів Товариством з обмеженою відповідальністю „ТОРГОВИЙ ДІМ УКВЗ-Україна” (директор Олександр Рибальченко) проведено навчання з водіями цих транспортних засобів.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...