З середи 5 серпня в Ужгороді розпочнуть свою роботу дитячі садочки

серпня 03 / 2020
З середи 5 серпня в Ужгороді розпочнуть свою роботу дитячі садочки
У тестовому режимі, з дотриманням протиепідемічних заходів, в Ужгороді із середи, 5 серпня, почнуть працювати середні та старші групи у дитячих садочках.

Вимоги до роботи дитсадків визначені постановою Головного державного санітарного лікаря України:21.05.2020 №25 «Про затвердження Тимчасових рекомендацій щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв`язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19». Зокрема, і працівникам садочків, і дітям постійно вимірюватимуть температуру, у приміщеннях проводитимуть дезінфекцію, провітрювання тощо. Рекомендовано проводити навчання та ігри якомога більше на відкритому повітрі, з обмеженою кількістю інвентарю, переформатувати приміщення так, аби збільшити дистанцію між дітьми, вчити малечу азам особистої гігієни.

Міський голова Богдан Андріїв згодом на зустрічі з журналістами зазначив, що обмежень щодо кількості дітей у середніх та старших групах не буде. Дошкільнята повинні мати довідку від сімейного лікаря про те, що вони здорові.
Категорія : Суспільство
{back-link}
{next-link}


Loading...
загрузка...