Звіт керівників та опорні школи - депутати Тячівської райради провели сесію (фото)

червня 30 / 2020
Звіт керівників та опорні школи - депутати Тячівської райради провели сесію (фото)
Сьогодні 30.06.2020 відбулось перше пленарне засідання двадцять сьомої сесії Тячівської районної ради VІІ скликання.
Провів сесію голова районної ради Василь Каганець, участь також взяли - голова РДА Тімур Аверін, заступник голови райради Ігор Грабарь, керівники установ, організацій району, структурних підрозділів РДА.
З 42 депутатів районної ради на засіданні були присутні 27 депутатів.
Насамперед, головуючий представив депутатам новопризначеного голову Тячівської РДА Тімура Аверіна та побажав йому плідної праці для рохвитку району. Також присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять загиблих бійців на Сході, де досі триває війна.
Як інформував Василь Каганець, на засіданні Президії районної ради, яке відбулося у п'ятницю, була підтримана пропозиція провести дану сесію у декілька пленарних засідань.
Це викликано необхідністю оперативного реагування для вирішення різного роду проблем, які виникають у житті району.
Серед питань порядку денного, який затвердили депутати - звіти керівників підприємств, установ і організацій, засновниками яких є районна рада.
Відтак присутні заслухали звіт директора КНП "Центр первинної медико-санітарної допомоги" Тетяни Лебедєвої та директора КНП "Тячівська районна лікарня".
Основну увагу доповідачів було зосереджено щодо процесу реформування та матеріально-технічного забезпечення закладів охорони здоров'я, ситуації з COVID-19 та інших актуальних питаннях.
Депутатами було запропоновано оприлюднити звіти всіх керівників на офіційному сайті РДА та районної ради та місцевих ЗМІ для ознайомлення.
Надалі прийнято певні рішення з виконання районних програм, затвердження районних Програм і внесення змін і доповнень до діючих.
Зокрема : Про стан виконання заходів Програми поліпшення техногенної та пожежної безпеки населених пунктів та об’єктів всіх форм власності, розвитку інфраструктури підрозділів оперативно-рятувальної служби цивільного захисту в Тячівському районі на 2016-2020 роки; Про стан виконання заходів районної Програми розвитку культури та духовного відродження на 2016-2020 роки. А також зміни до Програми попередження надзвичайних ситуацій та забезпечення пожежної безпеки в Тячівському районі на 2016-2020 роки.
Як інформував Василь Каганець, за результатами зустрічі керівництва РДА з представниками залізниці було прийнято рішення про додаткові надходження в бюджет району від ПДФО, і відповідно компенсацію за пільговий проїзд.
Для цього депутатами прийнято нову Програму компенсації пільгових перевезень окремих категорій громадян - мешканців Тячівського району на залізничному транспорті приміського сполучення на ІІ півріччя 2020-2021 роки.
Також депутати проголосували за рішення про використання коштів від оренди Комунальним закладом «Тячівський районний організаційно-методичний центр культури і мистецтва» та внесли зміни до районного бюджету на 2020 рік.
Зокрема, кошти виділено на співфінансування: «Нової української школи» – (503 тис. грн.), на обладнання для харчоблоків шкіл району (484 тис. грн.,) грантового проекту в Солотвинському ліцеї (100 тис. грн.).
Тячівському УСЗН спрямовано 77,5 тис. грн. для надання матеріальної допомоги соціально незахищеним мешканцям району, з резервного фонду 2 млн. 20 тис. грн. – на розвиток сільської первинної медицини. Також надано дотації сільрадам - Біловарській, Глибокопотіцькій, Кривській, Топчинській, Кричівській, Новобарівській, Чумалівській на виплату заробітної плати працівникам ДНЗ та сільрад.
Жваве обговорення викликало у залі питання опорних шкіл району, у зв'язку з подальшим процесом децентралізації.
Як відмітив Василь Каганець, поки не створені громади, рішеннями відповідних рад базового рівня передано повноваження засновників цих закладів Тячівській райраді, що забезпечить їх подальше утримання на державному рівні. Загалом у районі планується 30 таких шкіл І-ІІІ ст, наразі 11 з них визначилися із засновником.
По решті школах, які теж будуть опорними, й подадуть свої рішення, прийматимуться райрадою по мірі їх поступлень. Відтак депутати проголосувати за всі рішення пакетом.
Зокрема, це: Вонігівська ЗОШ І-ІІІ ст., .Тарасівська ЗОШ І-ІІІ ст., Глибокопотіцька ЗОШ І-ІІІ ст., Тереблянський НВК., Ганичівська ЗОШ І-ІІІ ст.,Калинівська ЗОШ І-ІІІ ст., Усть-Чорнянська ЗОШ І-ІІІ ст., Тернівська ЗОШ І-ІІІ ст., Дубівська ЗОШ І-ІІІ ст., Бедевлянська ЗОШ І-ІІІ ст., Нижньоапшанська ЗОШ І-ІІІ ст.
Висловлюючи вдячність депутатам за підтримку, начальник відділу освіти РДА Марія Думнич наголосила, що дані навчальні заклади в рамках державної програми отримають суттєве матеріально - технічне забезпечення, зокрема й харчоблок і все, що з ним пов'язане тощо.
Окрім питань порядку денного на сесії було обговорено і ряд інших питань життєдіяльності району, зокрема щодо стану і ремонту доріг та мостів, ситуації з "Гемо-Медика", боротьби з COVID-19 тощо.
Про дату і час проведення другого пленарного засідання двадцять сьомої сесії районної ради VІІ скликання депутатів буде повідомлено додатково.
Пресслужба Тячівської райдержадміністрації
Звіт керівників та опорні школи - депутати Тячівської райради провели сесію (фото)
Звіт керівників та опорні школи - депутати Тячівської райради провели сесію (фото)
Звіт керівників та опорні школи - депутати Тячівської райради провели сесію (фото)
Звіт керівників та опорні школи - депутати Тячівської райради провели сесію (фото)
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар