15-17 червня 2020 року абітурієнти закладів загальної середньої освіти Тячівської ОТГ складатимуть пробне ЗНО

червня 12 / 2020
15-17 червня 2020 року абітурієнти закладів загальної середньої освіти Тячівської ОТГ складатимуть пробне ЗНО
Пробне тестування для абітурієнтів відбудеться наступного тижня: 15 червня – з української мови та літератури та 17-го – з інших предметів (історія України, математика, біологія, географія, фізика, хімія, а також англійська, німецька, французька мови).
Створено два пункти пробного ЗНО-2020 – у Тячівській ЗОШ І-ІІІ №1 ім. В. Гренджі-Донського (Стойка Т.І.) та з угорською мовою навчання ім. Ш. Голлоші (Павлик Т.І.).
У пробному ЗНО з української мови та літератури візьмуть участь 128, а з інших предметів 102 учасників ЗЗСО громади.
У кожному класі має бути щонайбільше 15 учасників пробного ЗНО, а також інструктор та старший інструктор. Крім цього, до процесу залучено 6-8 чергових, працівника поліції та медсестру. До пунктів тестування абітурієнтів пускатимуть з 10.00 до 10.50. Відтак після інструктажу розпочнеться виконання завдань, яке триватиме в залежності від предмету, 150-180 хвилин.
Кожен учасник пробного ЗНО повинен мати із собою паспорт, перепустку-запрошення, квитанцію про оплату та дві захисні маски. Решту необхідного – антисептики, рідке мило, паперові рушники – забезпечать на пунктах тестування.
Головний спеціаліст відділу освіти Тячівської міської ради М. Шелевер
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар