Закарпатська поліція викрила хакера, який незаконно отримував доступ до персональної інформації користувачів

червня 12 / 2020
39-річний виноградівець розробив шкідливе програмне забезпечення, розповсюджуючи яке, в подальшому отримував доступ до комп’ютерів своїх клієнтів. Викрили чоловіка працівники спеціалізованого відділу поліції.
Закарпатська поліція викрила хакера, який незаконно отримував доступ до персональної інформації користувачів

На Виноградівщині працівники відділу протидії кіберзлочинам в Закарпатській області, спільно з місцевими правоохоронцями, за процесуального керівництва Берегівської місцевої прокуратури, викрили чоловіка, який незаконно отримував доступ до приватних даних своїх клієнтів. 39-річний житель села Олешник розробив шкідливе програмне забезпечення для злому акаунтів користувачів соцмереж. Придбавши програму через створений чоловіком канал у загальнодоступному месенджері, та встановивши на свій гаджет, клієнти отримували змогу зламувати мережеві акаунти користувачів соцмереж, а сам незаконний бізнесмен, здобував безперешкодний доступ до гаджетів своїх клієнтів.

Один з потерпілих, запідозривши, що придбаний інтернет-продукт може бути хакерським, звернувся до поліції. Він розповів правоохоронцям, що після того, як придбав застосунок для злому акаунтів, зрозумів, що до його комп’ютера має доступ інша людина.

Правоохоронці провели перевірку у ході якої і вийшли на 39-річного виноградівця.

Під час проведення працівниками відділу кіберполіції в Закарпатській області санкціонованих обшуків за місцем проживання фігуранта, вилучено використовувану у злочинних цілях комп’ютерну техніку, мобільні телефони, банківські платіжні картки та флешносії інформації.

Наразі узгоджується питання вручення фігурантові повідомлення про підозру у двох злочинах, пов’язаних з виготовленням та розповсюдженням шкідливого програмного забезпечення та втручання у роботу ЕОМ, тобто за статтею 361 та 361-1 Кримінального кодексу України. Досудове розслідування триває.

Відділ комунікації поліції Закарпатської області
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар