Об’єднавчі процеси щодо децентралізації у Великих Лучках розпочали у 2015 році (відео)

червня 06 / 2020
Об’єднавчі процеси щодо децентралізації у Великих Лучках розпочали у 2015 році (відео)
Ярослав Чоп каже – чекали на відповідь інших сіл. Давидково приєдналося до Мукачівської ОТГ, від Ключарок відповіді не було тож і почали об’єднавчі процеси з іншими селами. Зняцівська та Ключарківські сільські ради офіційно відповідь на пропозицію так і до кінця 2019 року не надіслала. Тим часом було ухвалене рішення Закарпатської обласної ради про створення перспективного плану.

Жителі Ракошинської сільської ради кажуть: для головне – успішна і дієздатна громада , адже втомились від бездоріжжя, неповрядкованості та багатьох інших питань, що їх не влаштовують. Тож жителі сподіваються, що створення ОТГ допоможе вирішити ряд проблем. Голова ракошинської сільської ради каже – зі свого боку вони були не проти, щоб Великолучківська ОТГ була окремою. Однак одне село – одна ОТГ – суперечить нормативним документам.

Ярослав Чоп каже: добре розуміє, що керуватися необхідно законами та постановами. Уже у грудні минулого року прийняття рішення щодо ОТГ переходить до обласної адміністрації. Пан Ярослав каже – затрачена неймовірна кількість зусиль, що домогтися створення ОТГ з центром у с. Великі Лучки.

Категорія : Суспільство


Loading...
загрузка...