"Телефон довіри" від Закарпатгазу: віднині

травня 18 / 2020
"Телефон довіри" від Закарпатгазу: віднині
АТ «Закарпатгаз» відсьогодні запускає телефон довіри. Відтепер споживачі можуть ділитися інформацією чи подавати скарги, зберігаючи при цьому анонімність.

На телефон довіри можна дзвонити у випадках, якщо є потреба повідомити про випадки різнопланових порушень. Дуже важливо повідомляти про можливі порушення чи недотримання правил техніки безпеки.

«Зокрема, йдеться про крадіжки газу (відмотування лічильника, його зупинку, самовільні врізки в газопровід, самовільне підключення приладів). Саме такі випадки можуть стати причиною аварійних ситуацій зі страшними наслідками, серед яких вибухи, травмування осіб та навіть летальні наслідки», — пояснив технічний директор АТ «Закарпатгаз» Олександр Голуб.

Крім того, на телефон довіри приймаються також побажання та зауваження щодо роботи працівників підприємства усіх рівнів, починаючи від слюсарів та контролерів, закінчуючи керівниками структурних підрозділів.

«Ми намагємося максимально комунікувати зі споживачами, допомагати їм у вирішенні будь-яких питань. Тому «Телефон довіри» — це ще один канал комунікації», — пояснив технічний директор АТ «Закарпатгаз» Олександр Голуб.

Телефонувати на «Телефон довіри» можна в робочі дні з 8:00 по 17:00 за номером: 067-817-85-22

Крім того, за цим номером періодично проводитимуться гарячі лінії зі споживачами. Про день і час щоразу оголошуватиметься у ЗМІ та на офіційній сторінці АТ «Закарпатгаз» у соціальній мережі фейсбук. На час введення карантину таким чином відбуватиметься спілкування керівництва «Закарпатгазу» із закарпатцями замість особистих прийомів громадян.

Пресслужба АТ «Закарпатгаз»
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар