Продуктові набори для вразливих верств населення 

квітня 07 / 2020
Продуктові набори для вразливих верств населення 

З 7 квітня 2020 року за ініціативи Міністерства соціальної політики України спільно із Національною мережею продуктових магазинів АТБ та Закарпатською обласною державною адміністрацією у період карантину у зв’язку із коронавірусною інфекцією COVID-19 в області розпочнеться акція забезпечення найбільш вразливих верств населення Закарпаття (одиноких осіб, осіб одиноко проживаючих, громадян віком понад 80 років, громадян похилого віку та осіб з інвалідністю) продуктовими наборами.

Продуктові набори через мережу міських і районних територіальних центрів соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а також центрів надання соціальних послуг ОТГ будуть доставлені персонально кожному одержувачу у всіх населених пунктах області.

До складу продуктового набору входитимуть продукти і товари першої необхідності: крупи, макарони, цукор, сіль, рослинне масло, лимони, печиво, чай та інше. Вага одного продуктового набору становитиме близько 12 кілограм.

Загальна кількість продуктових наборів, які будуть передані відповідній категорії населення Закарпаття, становить 11055 пакунків.

Першими в області продуктові набори вже 8 квітня 2020 року зможуть отримати мешканці міст Ужгород, Мукачево і Берегово, а також Ужгородського та Свалявського районів.

Акція в області відбуватиметьс
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар