Нововведення щодо транзиту українців через Угорщину, віз закарпатських прикордонників

квітня 04 / 2020
Нововведення щодо транзиту українців через Угорщину, віз закарпатських прикордонників
Посольство України в Угорщині у зв’язку зі змінами, запровадженими 2 квітня 2020 року урядом Угорщини, підготувало рекомендації щодо транзиту українцям, які повертаються додому через цю країну.

- Громадянам України дозволений транзитний проїзд усіма видами автотранспорту:

З БОКУ АВСТРІЇ через пункти пропуску: Nickelsdorf - Hegyeshalom, Klingenbach-Sopron, Pamhagen-Fert?d, Deutschkreuty-K?ph?za;
З БОКУ СЛОВЕНІЇ через пункт пропуску Pince - Tornyiszentmiklos.

- На всіх пунктах пропуску проїзд дозволений лише ПІСЛЯ ПРОХОДЖЕННЯ МЕДИЧНОЇ ПЕРЕВІРКИ (у разі наявності підозри зараження коронавірусом у в’їзді буде відмовлено).

- Територією Угорщини проїзд дозволений ЗА ВИЗНАЧЕНИМ ТРАНЗИТНИМ МАРШРУТОМ у найкоротший термін.

- ЗУПИНКИ у рамках використання транзитного коридору мають здійснюватися у мінімально необхідній для перетину території країни кількості, у визначених органами влади зонах відпочинку та АЗС.

- ЧАС здійснення ТРАНЗИТУ гуманітарними коридорами по території Угорщини визначено з 21:00 год. до 05:00 год. щодня.

- КОНТРОЛЬ за дотриманням правил транзиту здійснює цивільна та військова поліція.

- З 02.04.2020 року право в’їзду до Угорщини з метою транзиту, без отримання попереднього дозволу угорської сторони, поряд з громадянами України, мають громадяни сусідніх з Угорщиною країн, а також громадяни країн, з якими досягнуто двосторонніх домовленостей про гуманітарний транзит територією Угорщини (Румунії, Болгарії, Словенії, Хорватії та Молдови).

Громадяни сусідніх країн можуть здійснювати в’їзд на територію Угорщини у разі підтвердження мети та умов в’їзду, які визначаються двосторонніми домовленостями, а також за умов проходження медичної перевірки під час перетину кордону у разі, якщо дана перевірка не встановлює факту підозри зараження коронавірусом COVID-19.

- Громадяни інших країн, у тому числі з метою здійснення гуманітарних транзитних перевезень громадян України територією Угорщини, МАЮТЬ ЗВЕРТАТИСЯ до Головного управління національної поліції Угорщини ДЛЯ ОТРИМАННЯ СПЕЦІАЛЬНОГО ДОЗВОЛУ на в’їзд за наступними контактними даними: [email protected]. Обов’язковою умовою отримання зазначеного спеціального дозволу є наявність у заявника медичної довідки про проходження тестів на наявність коронавірусу COVID-19 та відсутність підозри на захворюваність.
Категорія : Суспільство


Залишити Коментар