Нашою метою та пріоритетами незмінно залишається повноправне членство в Євросоюзі й НАТО - Віктор Микита

вересня 15 / 2023
Нашою метою та пріоритетами незмінно залишається повноправне членство в Євросоюзі й НАТО.

Зараз ЗСУ героїчно виборюють це право на полі бою в зіткненні з ворогом. Водночас регіони та громади комплексно працюють над тим, щоб забезпечити виконання всіх вимог, які стоять перед країною на шляху до вступу в ЄС на місцевому рівні.

☝🏻Знаково, що Конгрес місцевих та регіональних влад при Президентові України став ефективним майданчиком для комунікації й пошуку реальних рішень критично важливих для країни питань, де кожна громада чи область має свій голос, є почутою і бере участь у формуванні державної та регіональної стратегій розвитку.

Під час Конгресових слухань, які сьогодні проходять в Ужгороді, разом із колегами та нашими міжнародними партнерами також обговорили План 🇺🇦 України в межах чинних інструментів ЄС і нові можливості для підтримки регіональної політики й розвитку.

❗️Децентралізація залишається пріоритетом.

Окреслили також значення транскордонної співпраці в межах євроінтеграційних процесів нашої країни. Закарпаття має передовий досвід, і тут важливою є комунікація між ТГ, регіонами України та країнами Європейського Союзу. Це дає можливість реально оцінити, що будуть мати громади після вступу до європейської спільноти.

Щиро дякую колегам за роботу та візит на Закарпаття. Рухаємося разом до перемоги й нового європейського майбутнього.Категорія : Політика


Залишити Коментар