Іван Білащинець, кандидат на посаду Мукачівського міського голови від Політичнної партії «Наш Край»

жовтня 05 / 2020

10 запитань до міського голови Мукачева Андрія Балоги
1.Чому без належного контролю зі сторони відповідальних служб міськвиконкому проводились будівництва , реконструкції, капітальні ремонти та поточні ремонти об’єктів комунальної власності в м. Мукачево за період Вашої каденції, що призвело до розкрадання бюджетних коштів понад 100 млн. грн.?
2.Чому 90 % виконаних робіт по будівництву, реконструкції, капітальних та поточних ремонтів проводилося підприємствами та організаціями, зареєстрованими за межами області, що приводило до втрат по надходженням до міського бюджету в межах 7 млн грн. щорічно ?
3. Хто понесе відповідальність за зловживання та розкрадання бюджетних коштів з проведенню будівництва, реконструкцій, поточних та капітальних ремонтів об’єктів, що фінансувалися з міського бюджету і яку долю відповідальності візьмете на себе Ви, як міський голова ?
4. Чому протягом останніх трьох років, при профіциті міського бюджету по загальному фонду, не піднімалася зарплата медикам та освітянам, не покращувався стан соціальних виплат мешканцям міста?
5. Чому середня зарплата медичних працівників в медустановах складає 6 тис. грн., а працівники міськвиконкому отримують – від 15 до 25 тис. грн., при цьому, протягом Вашої каденції декілька разів проводилися скорочення медперсоналу, а кількість працівників виконавчої гілки влади навпаки, збільшувалась ?
6. Чому органами міської влади не проводилась фінансово - економічна робота із відродження промислових підприємств («Мукачівприлад», ЗКЛ, ЗТО, Меблевий комбінат, Пивзавод, кондитерська фабрика та інших) ?
7. Чому протягом Вашої каденції не залучено жодної інвестиції для покращення економічного стану Мукачева та збільшення робочих місць?
8. Чому управлінням соцзахисту міськвиконкому проводилося незаконні виплати матеріальної допомоги фізичним особам, не зареєстрованим в місті Мукачеві?
9. Чому керівники та працівники управління соцзахисту міськвиконкому , які причетні до незаконних виплат в межах 2,8 млн грн., встановлених перевіркою Держаудитслужби України, не понесли відповідальності ?
10. Чому з Ваших передвиборчих обіцянок , озвучених в період виборчої компанії 2015 року, виконано близько 30% ?
Категорія : Політика


Залишити Коментар