НАБУ розкрило спецоперацію по виявленню корупціонерів у ВР України – в розробці якої були закарпатські нардепи

вересня 17 / 2020
НАБУ розкрило спецоперацію по виявленню корупціонерів у ВР України – в розробці якої  були закарпатські нардепи

Влітку 2020 року Національне бюро отримало оперативну інформацію про існування організованої групи, учасники якої отримують неправомірну вигоду за використання законних повноважень та обов’язків народних депутатів України. Для встановлення усіх учасників злочинного угрупування та оперативного документування їхньої діяльності Національне бюро розробило спеціальну операцію з включення до її складу детектива НАБУ «під прикриттям».

У межах операції детектив «під прикриттям» у ролі представника промислової компанії познайомився з одним із учасників угрупування та повідомив йому, що умовою інвестування в Україну є створення необхідних правових підстав для переробки твердих побутових відходів. З цією метою учасник злочину знайомить детектива з народним депутатом України, який у завуальованій формі попросив надати йому через посередника неправомірну вигоду у сумі 13 тис. дол. за внесення пропозицій до законопроекту та у подальшому 200 тис. дол. для підкупу народних депутатів-членів Комітету.

У середині серпня детектив «під прикриттям» передав першу частину неправомірної вигоди посереднику. 26-27 серпня співучасники планували отримати ще одну частину коштів. За обставин, які зараз з’ясовує слідство, Національне бюро було вимушене припинити подальше виконання спеціального завдання.

В той же час телеграм канал стверджує, що до цього причетні закарпатські нардепи від Слуга народу Кривошеев та Жупанин.

НАБУ розкрило спецоперацію по виявленню корупціонерів у ВР України – в розробці якої  були закарпатські нардепи
Категорія : Політика


Залишити Коментар